Dziś jest 19.10.2017

I semestr zakończony!

STYCZEŃ – miesiąc podsumowań w naszej szkole

26 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego 2016/2017. Podczas apelu pani Dyrektor Małgorzata Kamińska wymieniła uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i pogratulowała klasom, które wynikami w nauce i frekwencją wyróżniają się na tle szkoły.

Wyróżnieni uczniowie to:

• w klasie I – Martyna Pawłowska i Zuzanna Jankowska,
  • w klasie II – Iga Małkiewicz, Jakub Meller i Kamil Rosiński,
  • w klasie III – Angelika Kłys, Oliwier Wilk, Oliwier Grzelak i Adrian Żuchowski,
  • w klasie IV – Oliwia Kokoszczyńska (najwyższa średnia w szkole) i Gabriela Przymirska,
  • w klasie V – Klaudia Rajkiewicz,
  • w klasie VI – Joanna Nowakowska.

Najwyższe wyniki w nauce osiągnęła klasa IV, w której średnia ocen wynosi 4,27. Najwyższą  frekwencję – 99,1% uzyskała klasa III.

Podczas apelu pani Dyrektor wręczyła także dyplomy uczniom, którzy w ciągu I semestru uzyskali wysokie miejsca w olimpiadach i konkursach oraz stypendium za osiągnięcia sportowe. Do tego grona należą: Oliwia Kokoszczyńska, Martyna Lewandowska, Martyna Krzemińska, Kacper Raniszewski, Jakub Ziemkiewicz, Patrycja Ziemkiewicz i Joanna Nowakowska. Uczniowie otrzymali upominki w postaci książek i zostali nagrodzeni brawami.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! J

Uczniom naszej szkoły życzymy również miłych i bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach kilkumiesięcznej pracy. Mamy nadzieję,  że wrócicie zadowoleni, uśmiechnięci, z nową energią do pracy w II semestrze.

Dodane przez: Grażyna Moreńska | data publikacji: Styczeń 29, 2017

Kalendarz 2017

« wrz

Kontakt:
spmyslakowko@wp.pl
Tworzenie stron www - Best Marketing
goedkope voetbalshirts kopenbasketball trikotsfotballdrakterbasketbal kleding kopenbasketball trøye NBA
swisswatchesdepot.co - Swiss Replica Watch