Dziś jest 18.02.2019

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2015/2016

Jakub Niździński zajął II miejsce w Konkursie Matematycznym zorganizowanym przez Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu. Konkurs odbył się 16 marca 2016r. Składał się z dwóch etapów. W I etapie wzięło udział 136 uczestników, zaś do II etapu zakwalifikowało się 91 uczniów, w tym Szymon Mrowicki, który zajął IV miejsce.
Wręczenie nagród najlepszym uczestnikom odbyło się 9 kwietnia 2016 r. podczas Otwartych Drzwi w Szkołach Katolickich w Sikorzu. Jakub otrzymał dyplom, nagrodę rzeczową oraz voucher na kwotę 2700, 00 zł do wykorzystania w roku szkolnym 2016/2017 w gimnazjum w Sikorzu.

Gratulujemy.

Aldona Niździńska

fot. Aldona Niździńska

***

 

Finał Konkursu Ojczyzny Polszczyzny  w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

    Finał ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych, do którego zakwalifikował się nasz uczeń Jakub Niździński, odbył się w dniach 10 -12 grudnia 2015 r. we Wrocławiu.  Był on  nie tylko okazją do rywalizacji między 36 uzdolnionymi humanistycznie uczestnikami z całej Polski i ze Lwowa, ale obfitował również w niezwykle ciekawe wydarzenia towarzyszące. Uczniowie oraz ich nauczyciele zostali zakwaterowani w Hotelu im. Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim. Codziennie uczestniczyliśmy w przygotowanych specjalnie dla nas wykładach i warsztatach.

10 grudnia odbyły się warsztaty żywego słowa, które poprowadził profesor Krzysztof Grębski z wrocławskiej PWST. Kolejnym punktem programu był wykład profesora Jana Miodka „O najważniejszych zjawiskach współczesnej polszczyzny”.

    11 grudnia w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego  finaliści przystąpili do części pisemnej. Arkusz konkursowy nosił tytuł „Przysłowia mądrością narodu”. Podczas trwania tej części  konkursu nauczyciele wysłuchali wykładu „Słowiańskie ABC”, wygłoszonego przez popularyzatora kultury słowiańskiej, Piotra Kudryckiego.

     Ciekawym punktem programu było zwiedzanie Ostrowa Tumskiego, udekorowanego świątecznie Rynku, połączone z quizami na temat architektury i historii miasta. Finalistom bardzo podobało się także poszukiwanie wrocławskich krasnali. Mieli oni również tego dnia możliwość doskonalenia swoich umiejętności pisarskich podczas prowadzonych przez Dorotę Bałuszyńską-Srebro warsztatów zatytułowanych „Całkiem nowe opowieści, czyli co wiemy o wierzeniach naszych przodków”. Opiekunowie udali się natomiast na wykład profesora Marka Dyżewskiego „Humanistyczny sens symfonii Beethovena”, będący świetnym wstępem do odbioru koncertu symfonicznego „Słowik i skrzypce”, na który zostaliśmy zaproszeni w Narodowym Forum Muzyki. Dostarczył on nam niezapomnianych wrażeń.
Najbardziej emocjonujący był ostatni dzień konkursu- 12 grudnia, bowiem finaliści występowali przed jury, którego przewodniczącym był profesor Jan Miodek. Zadaniem uczniów było stworzenie opowiadania kończącego się wylosowanym przysłowiem. Zgromadzeni wysłuchali wypowiedzi, których puentami były znane przysłowia, takie jak: „Nie mów hop, póki nie przeskoczysz” czy „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”, ale również te mniej znane: „Dobrym sprzyjaj, a złych mijaj” albo „Kto hardy, jada chleb twardy”. Wykład wieńczący finał Konkursu Ojczyzny Polszczyzny dla szkół podstawowych: „Limericks, czyli nieodparty urok nonsensu” wygłosiła dr hab. Maria Tarnogórska. Po wykładzie odbył się błyskawiczny konkurs na dokończenie limeryku, w którym konkursowicze wykazali się pomysłowością i  poczuciem humoru.

   Jak widać, już samo uczestnictwo w tak obfitującym w różnorodne atrakcje  i doświadczenia przedsięwzięciu było dla nas ogromną nagrodą i wyróżnieniem spośród tysięcy uczestników z całej Polski i nie tylko. Cieszymy się z tego, że Kubie udało się zajść aż tak daleko, gratulujemy mu i życzymy dalszych sukcesów.

                                      U. Winnicka

Tabela zbiorcza udziału uczniów S.P. w Mysłakówku w Konkursach Przedmiotowych

Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

W naszej szkole uczniowie biorą udział w konkursach organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy: z matematyki, języka polskiego, języka angielskiego i przyrody.

Zasady konkursu:

Każdy konkurs prowadzony jest na 3 etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim.

Postęp uczniów w konkursach przedstawia poniższa tabela.

 

Nazwa konkursu kuratora Uczestnicy/klasa Etapy Opiekun
szkolny rejonowy wojewódzki
Matematyczny Ziemkiewicz P./ kl. V udział ————  —————- M. Zabost
Kowalski K. /kl.VI udział ————  —————-
Mrowicki Sz. /kl. VI awans awans  Laureat
Niździński J. /kl. VI awans awans  Laureat
Język polski Mrowicki Sz. /kl. VI awans udział  ————– U.Winnicka

 

Niździński J. /kl. VI awans awans  Finalista
Język angielski Mrowicki Sz. /kl. VI udział  ———  —————- E.Kraszewska-Pszczoła
Niździński J. /kl. VI awans udział —————-
Przyroda Mrowicki Sz. /kl. VI awans udział —————- E.Wichrowska
Niździński J. /kl. VI awans awans  Laureat

 

indeks

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny 2015 –

                                                                 konkurs językowy dla uczniów szkół    podstawowych

     Konkurs ten składa się z kilku etapów. W pierwszym, szkolnym etapie, uczniowie piszą test, a następnie wygłaszają przed publicznością opowiadania na wylosowany temat. W etapie rejonowym uczestniczą zwycięzcy szkolnych eliminacji. Tę część konkursu określono mianem Małego Finału. Jego scenariusz jest podobny: uczniowie wykonują pisemne zadania zamknięte i otwarte, po czym wygłaszają przed publicznością swoje opowiadanie. Zwycięzcy Małego Finału zostają następnie zaproszeni do trzeciego etapu Konkursu – Ogólnopolskiego Finału, który odbywa się we Wrocławiu,. Głównym jurorem finałowej części jest patron konkursu, znany językoznawca profesor Jan Miodek, który na uroczystej gali wygłasza wykład i wręcza uczestnikom i ich opiekunom nagrody.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Mrowicki Szymon z kl. VI i Niździński Jakub z kl. VI.

     28 października 2015r.wzięli oni udział w szkolnym etapie konkursu i obaj zdobyli wystarczającą liczbę punktów, aby zakwalifikować się do etapu rejonowego, który miał miejsce 18 listopada 2015r.      w Kujawsko- Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Uczniowie przystąpili do części pisemnej. Najlepsi zostali zakwalifikowani do części ustnej, która odbyła się w KPCEN we Włocławku 25 listopada. O ostatecznym wyniku decydowała łączna punktacja uzyskana przez uczestnika z obu części.

Zwycięzcą w II etapie konkursu, zdobywcą I miejsca i tytułu finalisty został nasz reprezentant Jakub Niździński, który spośród 22 uczestników Małego Finału, uczniów szkół podstawowych z Włocławka, Lipna, Brześcia Kujawskiego zdobył największą liczbę punktów. Dzięki temu Kuba, jako jedyny reprezentant regionu, pojedzie na Finał Ogólnopolski, który odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim w dniach 11-12 grudnia 2015r.

Szymon Mrowicki, który również brał udział w Małym Finale, uzyskał dobry wynik.

Naszym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

O postępach uczniów w konkursach będziemy informować na bieżąco.

Zdjęcia z http://promocjewloclawskie.pl/

EPSON scanner Image

ROK SZKOLNY 2013/2014 

Wyniki – Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus

Historia.plus

Szymon Mrowicki uczeń klasy IV – 92 pkt – laureat II stopnia

Jakub Niździński uczeń klasy IV – 88 pkt – laureat II stopnia

Kacper Słupecki uczeń klasy IV – 80 pkt – laureat V stopnia

Wyniki szkolnego konkursu komputerowego „Mistrz klawiatury 2013/2014” 

Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku” 

 

 

L.p. Imię                               i nazwisko uczestnika    Klasa Czas wykonania prac Czas dodany za błędy Czas całkowity  Miejsce
Bukowski Karol VI 13min 5s 13min 5 s I miejsce Mistrz Klawiatury roku szkolnego 2013/2014 Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku  
2. Kłobukowska Wiktoria V 24min 7min 56s 31 min 56 s VII miejsce
3. Kożuchowski Kamil VI 23min 1min 25s 24 min 25s V miejsce
Krzemiński Damian V 24 min 65 s 24 min 65 s VI miejsce
5. Markuszewska Karolina VI 16 min 20 s 16 min 20s II miejsce Wicemistrz Klawiatury roku szkolnego 2013/2014Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku

 

6. Pawłowski Bartosz VI 19 min 1 min 40 s 20 min 40s IV miejsce
7. Raniszewska Anita V 16 min 30 s 16 min 30 s III miejsce Drugi Wicemistrz Klawiatury roku szkolnego 2013/2014Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku

 

 

Gratulacje dla zwycięzców i pozostałych  uczestników

1. 25 października 2013 r. odbył się etap szkolny Konkursu Matematycznego Kuratora Oświaty woj. Kujawsko-Pomorskiego

Do etapu rejonowego zakwalifikował się Karol Bukowski – uczeń klasy VI.

2. 08 listopada 2013r. odbyła się XX edycja Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus Matematyka Plus”.

Pięcioro uczniów zostało laureatami Konkursu;

Karol Bukowski – klasa VI (laureat I stopnia z wyróżnieniem)

Szymon Mrowicki – klasa IV (laureat II stopnia)

Jakub Niździński – klasa IV (laureat III stopnia)

Damian Krzemiński – klasa V (laureat IV stopnia)

Karolina Kowalska – klasa VI (laureat V stopnia)

3. 30 listopada 2013r. odbył się etap rejonowy Konkursu Matematycznego Kuratora Oświaty woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Karol Bukowski z klasy VI uzyskał 95% punktów możliwych do zdobycia i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

4. 10 stycznia 2014r. aż 22 uczniów naszej szkoły wzięło udział w I etapie Konkursu Matematycznego „Pangea – Meridan”.

5. 01 lutego 2014r. odbył się etap wojewódzki Konkursu Matematycznego Kuratora Oświaty woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Karol Bukowski z klasy VI uzyskał 87,5% punktów możliwych do zdobycia i został laureatem Konkursu. Brawo Karol!

6. Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego „Pangea – Meridan”.

Poniższa tabela pokazuje minimalną liczbę punktów, aby uczeń znajdował sie w pierwszym 500 miejscu.

SP4

SP5

SP6

GIM1

GIM2

GIM3

LIC1

LIC2

LIC3

70

73

78

78

55

50

48

46

50

Maksymalna liczba punktów, możliwych do uzyskania w konkursie to 100. Jeśli liczba punktów ucznia jest powyżej minimalnej liczby punktów, to uczeń ma prawo przystąpić do etapu finalnego.

Nr

Kod

Imię

Nazwisko

klasa

Punkty

Stan

3 182578 Tomasz Nowakowski SP 5 0 zdyskwalifikowany
4 182572 Mateusz Wasielewski SP 5 32
5 182566 Wiktoria Kłobukowska SP 5 30
7 173558 Malwina Blonkowska SP 4 13
8 173552 Dominik Lisiecki SP 4 25
9 173546 Szymon Gajewski SP 4 0 zdyskwalifikowany
10 173540 Kacper Słupecki SP 4 15
11 173536 Kamil Kowalski SP 4 22
12 173532 Agnieszka Bukowska SP 5 40
13 173530 Wiktoria Dzięgielewska SP 5 27
16 126480 Jakub   Niździński SP 4 82 Zaproszony/a na finał
17 126479 Szymon Mrowicki SP 4 65
18 126478 Julia Szulska SP 5 43
19 126477 Anita Raniszewska SP 5 35
20 106487 Damian Krzemiński SP 5 72
1 106486 Aldona Olszewska SP 6 37
2 106485 Karolina Markuszewska SP 6 47
3 106484 Kamil Kożuchowski SP 6 58
4 106483 Karolina Kowalska SP 6 60
5 106482 Patrycja Grączewska SP 6 43
6 106481 Ewelina Karolina Godlewska SP 6 20
7 106480 Karol Bukowski SP 6 0 zdyskwalifikowany

Gratulacje dla Jakuba Niździńskiego z klasy IV za awans do finału. Powodzenia Kuba!

7. 20. marca 2014r. – Kuba Ziemkiewicz z klasy II,Kamil Kowalski, Szymon Mrowicki, Kuba Niździński i Kacper Słupecki z klasy IV, Agnieszka Bukowska, Damian Krzemiński, Anita Raniszewska i Julia Szulska z klasy V, Karol Bukowski i Bartek Pawłowski z klasy VI , przystąpili do Konkursu Matematycznego „Kangur 2014”.

8. 25 marca 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku, ul. Wyspiańskiego 3, o godzinie 11.00 dla gmin z terenu działania Włocławskiej Delegatury Kuratorium Oświaty, odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W uroczystości tej udział wzięli Karol Bukowski z klasy VI, jego rodzice i nauczyciel matematyki – p. Marek Zabost.

 

XII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historia.Plus

W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas IV-VI 

Tytuł Laureata I stopnia z wyróżnieniem z maksymalną liczbą 100 pkt na 100 pkt otrzymał Jakub Niździński z klasy IV.

Tytuł Laureata I stopnia z wynikiem 96 pkt na 100 pkt otrzymał Szymon Mrowicki z klasy IV 

Tytuł Laureta V stopnia z wynikiem 80 pkt na 100 pkt otrzymał Kacper Słupecki z klasy IV. 

25 października 2013 r. odbył się etap szkolny Konkursu Matematycznego Kuratora Oświaty woj. Kujawsko-Pomorskiego
Do etapu rejonowego zakwalifikował się Karol Bukowski – uczeń klasy VI.

08 listopada 2013r. odbyła się XX edycja Olimpiady Wiedzy „Archimedes Plus Matematyka Plus”.

Pięcioro uczniów zostało laureatami Konkursu;
Karol Bukowski – klasa VI (laureat I stopnia z wyróżnieniem)
Szymon Mrowicki – klasa IV (laureat II stopnia)
Jakub Niździński – klasa IV (laureat III stopnia)
Damian Krzemiński – klasa V (laureat IV stopnia)
Karolina Kowalska – klasa VI (laureat V stopnia)

30 listopada 2013r. odbył się etap rejonowy  Konkursu Matematycznego Kuratora Oświaty woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Karol Bukowski z klasy VI uzyskał 95% punktów możliwych do zdobycia i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

10 stycznia 2014r. aż 22 uczniów naszej szkoły wzięło udział w I etapie Konkursu Matematycznego „Pangea – Meridan”.

***

Międzyszkolny konkurs dla uczniów klas IV-VI poświęcony życiu i twórczości Juliana  Tuwima „Tuwimowo” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Szkolna Bibliotekę w Tłuchowie. Uczestnicy przygotowali recytacje wierszy Juliana Tuwima, wykonali ilustracje do wybranego przez siebie wiersza poety oraz rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę na temat twórczości i biografii Tuwima. Ogółem w konkursie wzięło udział sześć drużyn.

Laureatami konkursu zostały uczennice naszej szkoły z klasy VI, które zajęły I miejsce : Ewelina Godlewska, Patrycja Grączewska, Karolina Kowalska.
Dziewczynki z klasy V zdobyły II miejsce: Agnieszka Bukowska, Wiktoria Dzięgielewska, Anita Raniszewska.

15  lutego 2013r. – Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez nauczycieli Niepublicznego Gimnazjum Katolickiego w Sikorzu – stopień I.

Prace konkursowe dostarczyli:

Bukowski Karol z klasy V, Paćkowska Karolina i Wasielewski Bartosz z klasy VI.

Wszyscy troje zakwalifikowali się do drugiego etapu Konkursu.

1 marca 2013r. – Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez nauczycieli Niepublicznego Gimnazjum Katolickiego w Sikorzu – stopień II.

Karolina Paćkowska – 11 miejsce
Karol Bukowski 12 miejsce
Bartosz Wasielewski 13 miejsce

21 marca 2013r. – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
Kangourou Sans Frontières

Kangur Matematyczny 2013

 

Wyniki uczniów Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Mysłakówku

Wyniki dla kategorii Maluch: 

NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY

 MROWICKI SZYMON 85,00

NIZDZINSKI JAKUB 69,75

KRZEMINSKI DAMIAN 68,75

KOWALSKI KAMIL 56,00

RANISZEWSKA ANITA 51,25

SZULSKA JULIA 50,00

SLUPECKI KACPER 30,50

Wyniki dla kategorii Beniamin:

NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY

 BUKOWSKI KAROL 92,50

KOZUCHOWSKI KAMIL 47,50

ZUCHOWSKI BARTOSZ 45,50

Szymon Mrowicki i Karol Bukowski w swoich kategoriach zdobyli wyróżnienia.

 

 W piątek, 19 kwietnia 2013r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyły się rozgrywki wojewódzkie XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Celem konkursu jest popularyzowanie przepisów i kształcenie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.Do Grudziądza przybyli przedstawiciele wszystkich powiatów województwa kujawsko – pomorskiego, tj. uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą podczas eliminacji powiatowych.  Najlepszym wśród najlepszych w kategorii szkół podstawowych okazał się uczeń naszej szkoły – Bartosz Żuchowski.

Młody mistrz pożarnictwa reprezentował będzie województwo kujawsko – pomorskie w Finale Krajowym w Kołobrzegu w dniach 7-9 czerwca bieżącego roku.

***

Dnia 22 marca 2013r. w remizie OSP w Mysłakówku odbyły się eliminacje gminne
XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Na wcześniej ustaloną godzinę 10.00 wszyscy przybyli punktualnie. Swoja obecnośćia zaszczycile nas:
Zawodowi strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie Jerzy Frydrych i Janusz Krasucki, Komendant Gminny OSP RP – Ryszard Dąbkowski, Prezes Zarządu OSP RP Gminy Tłuchowo – Tomasz Woźnick, iSekretarz Gminny OSP RP – Hanna Listkowska, Kapelan Strażaków Diecezji Płockiej –  ks. Andrzej Zakrzewski, Prezes OSP Mysłakówko – Ireneusz Grąbczewski, W zastępstwie Naczelnika OSP Mysłakówko Zbigniewa Przymirskiego – Mirosław Macieja, Małgorzata Kamińska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplw Tłuchowie, Halina Opalczewska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiweicza w Mysłakowku, Kazimierz Winnicki – Dyrektor Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie, Nauczycielki, które przygotowały uczniów do turnieju: Anna Małkiewicz – S.P Tłuchowo, Anna Tłuchowska – S.P Mysłakówko, Elżbieta Dąbkowska –  Gimnazjum w Tłuchowie. Uczniowie biorący udział w turnieju:

Ze Szkoły Podstawowej w Mysłakówku: Karol Bukowski,  Tomasz Grzywiński, Kamil Kożuchowski., Dariusz Kokoszczyński, Bartosz Żuchowski

Następnie uczniowie odpowiadali na pytania zawarte w wylosowanych zestawach. (5 pytań dla każdego ucznia) Najpierw swoje wiadomości prezentowali uczniowie grupy  szkół podstawowych, później grupy gimnazjalnej.

Zwycięzcami konkursu grupy szkół podstawowych okazali się:

I miejsce Bartosz Żuchowski – S.P Mysłakówko

II miejsce Dariusz Kokoszczynński – S.P Mysłakówko

III miejsce Tomasz Grzywiński – S.P Mysłakówko

Turniej przebiegał w miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy biorący w nim udział otrzymali nagrody ufundowane przez Zarząd Gminny OSP RP w Tłuchowie. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca będą reprezentowali nasz powiat na szczeblu wojewódzkim, dnia 19 kwietnia 2013r. w Grudziądzu.

***

logo27 marca 2013 r. Stowarzyszenie na rzecz pomocy i rozwoju lokalnej społeczności „Pomocna dłoń” z siedzibą w Ligowie ogłosiło wyniki konkursu na logo swojej fundacji. Nasza uczennica klasy IV  Anita  Raniszewska zdobyła I miejsce i z rąk  pani prezes Agnieszki Kokoszczyńskiej – Lisieckiej  odebrała  nagrodę.

 

***

NASI NAJLEPSI UCZNIOWIE – I semestr roku szkolnego 2012/2013

KLASA I

 1. Dzięgielewska Olga
 2. Kożuchowska Małgorzata
 3. Rajkiewicz Klaudia
 4. Sobociński Mateusz
 5. Sudrawska Monika
 6. Waszkowska Kinga
 7. Ziemkiewicz Jakub
 8. Żuchowska Oliwia

KLASA II

 1. Krystian Kłobukowski
 2. Patrycja Lewandowska
 3. Joanna Nowakowska
 4. Radosław Wasielewski
 5. Patrycja Ziemkiewicz

KLASA III

 1. Jakub Niździński
 2. Szymon Mrowicki
 3. Kacper Słupecki
 4. Kamil Kowalski
 5. Amelia Szulska

KLASA IV

 1. Anita Raniszewska – średnia ocen 5,09
 2. Damian Krzemiński – średnia ocen 4,81
 3. Julia Szulska – średnia ocen 4,81

KLASA V

 1. Karol Bukowski średnia ocen 4,80

***

W ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Matematyka Plus XVIII Edycja nasi uczniowie zdobyli:

tytuł Laureata I stopnia  z wyróżnieniem – Karol Bukowski uczeń klasy V

–  tytuł Laureata II stopnia – Dariusz Kokoszczyński uczeń klasy VI;

–  tytuł Laureata III stopnia- Patrycja Grączewska – uczennica klasy V ;

–  tytuł Laureata III stopnia Szymon Mrowicki uczeń klasy III;

–  tytuł Laureata III stopnia  Jakub Niździński uczeń klasy III;

–  tytuł Laureata IV stopnia Bartosz Żuchowski uczeń klasy VI.       

***

W ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Historia Oxfod Plus X Edycja nasi uczniowie zdobyli :

– tytuł Laureata II stopnia – Karolina Kowalska uczennica klasy V i Aldona Olszewska uczennica klasy V;

– tytuł III Laureata  stopnia – Karol Bukowski uczeń klasy V;

-tytuł Laureata IV stopnia – Agnieszka Bukowska uczennica klasy IV i Anita Raniszewska uczennica klasy IV.

***

18 grudnia 2012 r. uczennica klasy IV Anita Raniszewska otrzymała nagrodę za zajęcie II miejsca w Konkursie Literackim „NAJPIĘKNIEJSZA OPOWIEŚĆ ŚWIĄTECZNA ” zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Tłuchowie.

***

26 października 2012 r. w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Bobrownikach  odbył się międzypowiatowy konkurs ortograficzny „Gotowi! Do biegu! Start!” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Bobrowniki – Pana Tadeusza Grzegorzewskiego.
Konkurs był przeznaczony dla uczniów I etapu edukacyjnego w dwóch kategoriach wiekowych: klasy drugie i trzecie.

Reprezentanci naszej szkoły,  uczniowie klasy III  Malwina Blonkowska, Szymon Mrowicki,  Jakub Niździński  zajęli II miejsce. 

ROK SZKOLNY 2011/2012

***

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2012

Kategoria Żaczek  dla klas II – Jakub Niździński – klasa II  – wyróżnienie

Kategoria Maluch dla klas III i IV – Karol Bukowski – klasa IV – wyróżnienie

Konkurs międzyszkolny „Matematyczne potyczki” –

Drużyna w składzie:  Hubert Blonkowski z klasy VI, Paulina Markuszewska z klasy VI i Karol Bukowski z klasy IV zajęli  I miejsce.

* * *

Międzyszkolny konkurs czytelniczy „J. Ch Andersen i jego baśnie”

ROK SZKOLNY 2010/2011

* * *

22.10.2010r. – Ogólnopolski Konkurs HISTORIA PLUS – VI EDYCJA

Uczestnicy: Robert Grąbczewski, Damian Guba, Kacper Kłobukowski, Dariusz Kokoszczyński, Piotr Krzemiński, Mariusz Lewandowski, Sebastian Popławski, Paulina Przymirska, Maciej Serwach, Sebastian Skrzyński, Witold Warsicki, Anna Ziemińska

Dariusz Kokoszczyński – uczeń kl. IV 92 pkt na 100 pkt – laureat II stopnia

Anna Ziemińska – uczennica kl. VI 80 pky na 100 pkt – laureat V stopnia

Opiekun grupy: Urszula Winnicka

 

* * *

19.11.2010r. – Szkoła Podstawowa  Mysłakówko – Wojewódzi Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego – etap szkolny

Uczestnicy: Damian Guba, Patrycja Guzek, Kamil Iskra, Angelika Kossakowska, Paulina Przymirska, Dawid Suski, Anna Ziemińska

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Kamil Iskra, Paulina Przymirska – z wynikami ponad 70% na szczeblu szkolnym

Opiekun grupy: Urszula Winnicka

* * *

listopad 2010r. – udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej w przegladzie uczestniczył chórek FANTAZJA z naszej szkoły.

Opiekun: Tłuchowska Anna

* * *

16.11.2010r – S.P. Mysłakówko. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa Kujawsko-Pomorskiego – etap szkolny.

Uczestnicy: Paulina Markuszewska i Hubert Blonkowski z klasy V, Paulina Przymirska, Damian Guba i Kamil Iskra z klasy VI.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Kamil Iskra, Paulina Przymirska i Damian Guba.

Opiekun grupy – Marek Zabost

* * *

16.12.2010r. – S.P. nr14 Włocławek – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa Kujawsko-Pomorskiego – etap rejonowy.

Uczestnicy: Paulina Przymirska, Damian Guba i Kamil Iskra z klasy VI.

Opiekun grupy – Marek Zabost

Do etapu wojewódzkiego  zakwalifikował się Kamil Iskra.

 * * *

17.12.2011r. – Szkoła Podstawowa Włocławek – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego – etap rejonowy

Uczestnicy: Paulina Przymirska, Kamil Iskra

Opiekun grupy: Urszula Winnicka

 * * *

26.02.2011r. – S.P. nr15 Bydgoszcz  – Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa Kujawsko-Pomorskiego – etap wojewódzki.

Uczestnik: – Kamil Iskra uczeń kl. VI

Opiekun ucznia – Marek Zabost

Kamil Iskra został finalistą konkursu.

* * *

24.02.2011r. – S.P. Skępe – Ósma edycja międzyszkolnego konkursu „Potyczki Matematyczne”

Uczestnicy: drużyna w składzie: Paulina Przymirska, Damian Guba i Kamil Iskra.

Opiekun drużyny – Marek Zabost

Drużyna zajęła III miejsce w konkursie

* * *

17.03.2011r. – S.P. Mysłakówko – Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny 2011”

Uczestnicy: Kategoria  maluch 2 – Karol Bukowski i  Kamil Kożuchowski.
Opiekun grupy – Aldona Niździńska

Wyróżnienie zdobył Karol Bukowski

Kategoria Beniamin 2 – Damian Guba i Kamil Iskra.

Kamil Iskara – 96 pkt

Damian Guba – 63 pkt

Opiekun – Marek Zabost

* * *

marzec 2011r. – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Mysłakówko 2011r.

– konkurs wiedzy pożarniczej – etap powiatowy –  III miejsce  Damian Guba, ucznia klasy VI

opiekun Anna Tuchowska

– konkurs plastyczny na szczeblu powiatowym – wyróżnienie dla Angeliki Kossakowskiej, uczennicy Kl. VI

Opiekun konkursu: Edyta Kraszewska-Pszczoła

* * *

kwiecień 2011r. – Konkurs plastyczny: „Jestem przyjacielem lasu” zorganizowany przez Nadleśnictwo Skrwilno

II miejsce w powiecie – Angelika Kossakowska, uczennica kl. VI

Opiekun konkursu: Edyta Kraszewska-Pszczoła

* * *

kwiecień 2011 – VII Edycja Konkursu Historycznego TEST HISTORIA – OXFORD PLUS
Uczestnicy konkursu:
1. Grąbczewski Robert
2. Guba Damian
3. Kłobukowska Sandra
4.Kłobukowski Kacper
5. Kokoszczyński Dariusz
6. Krzemiński Piotr
7. Lewandowski Mariusz
8. Markuszewska Paulina
9. Paćkowska Karolina
10. Paćkowski Michał
11. Popławski Sebastian
12. Serwach Maciej
13. Ziemińska Anna
14. Żuchowski Bartosz
LAUREATA I STOPNIA  Z WYRÓŻNIENIEM otrzymała Karolina Paćkowska z klasy IV – uzyskała maksymalną liczbę punktów 100p./100p. Otrzymała nagrodę rzeczowa w postaci kamery cyfrowej.

                  

LAUREATA I STOPNIA zdobył  również Dariusz Kokoszczyński z klasy IV, 96p./100p. i otrzymał dyplom oraz nagrodę książkową.
LAUREATA  III STOPNIA otrzymali: Grąbczewski Robert z kl V, Kłobukowska Sandra z kl IV, Żuchowski Bartosz z kl IV , uzyskali 92p./100p. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Opiekun  konkursu: Winnicka Urszula

 * * *

maj 2011 – udział w powiatowym przeglądzie muzycznym „Śpiewać każdy może” w Miejskim Centrum Kultury w Lipnie . Uczestnicy wystąpili solo: Grączewska Patrycja z kl III  i Przymirska Paulina z kl VI.
Opiekun: Tłuchowska Anna

* * *

czerwiec 2011 – wojewódzki konkurs plastyczny organizowany przez KRUS w Bydgoszczy – „Bezpiecznie na wsi”-
I miejsce Angelika Kossakowska

opiekun – Edyta Kraszewska – Pszczoła

Dodane przez: Grażyna Moreńska | data publikacji: Kwiecień 27, 2011

Kalendarz 2017

Luty 2019
P W Ś C P S N
« maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Galeria

Archiwum

Tagi


Kontakt:
spmyslakowko@wp.pl
tel. 54 287 62 92
Tworzenie stron www - Best Marketing
goedkope voetbalshirts kopenbasketball trikotsfotballdrakterbasketbal kleding kopenbasketball trøye NBA