Dziś jest 13.12.2017

Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2016/2017

 

Osiągnięcia sportowe uczniów rok szkolny 2016-2017

 

Rok szkolny 2015/2016

20.10.2015r. – podczas zawodów powiatowych w biegach sztafetowych, dokonano podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół powiatu lipnowskiego.

W kategorii szkół podstawowych w klasyfikacji generalnej współzawodnictwa sportowego Szkoła Podstawowa w Mysłakówku zajęła V miejsce z dorobkiem 200 punktów, na 21 szkół, które brały udział we współzawodnictwie sportowym na szczeblu powiatu

W kategorii dziewcząt, Szkoła Podstawowa w Mysłakówku zajęła VI miejsce z dorobkiem 101,5 punktu, na 18 szkół, które brały udział we współzawodnictwie sportowym na szczeblu powiatu

W kategorii chłopców , Szkoła Podstawowa w Mysłakówku zajęła IV miejsce z dorobkiem 98,5 punktu, na 19 szkół, które brały udział we współzawodnictwie sportowym na szczeblu powiatu

Wszystkim naszym uczniom, którzy przyczynili się do osiągnięcia w/w wyników serdecznie dziękujemy.

……………………………………………………………………………………………………………………………

22.10.2015r. – w S.P. Tłuchowo na hali sportowej zostały przeprowadzone zawody gminne w unihokeju chłopców. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: z klasy VI – D. Lisiecki, Sz. Mrowicki, K. Kowalski, K. Słupecki, K. Smoliński, z klasy V – K. Kłobukowski, A. Michalski, D. Górski, z klasy IV – J. Ziemkiewicz, M. Wiśniewski, S. Gajewski i z klasy III – K. Raniszewski.

Mecz rozegrano 2 x 10 min. z 5 minutową przerwą. Po ofiarnej obronie i kilku kontratakach Kamil Kowalski zdołał umieścić piłeczkę w bramce drużyny przeciwnej. Mecz zakończył się wynikiem 1 : 0 dla S.P. Mysłakówko.

28.10.2015r. –na hali sportowej w Dobrzyniu nad Wisłą zostały przeprowadzone zawody powiatowe w unihokeju chłopców. Nasz drużyna wystąpiła w składzie: z klasy VI – D. Lisiecki, Sz. Gajewski, K. Kowalski, K. Słupecki, K. Smoliński, z klasy V – K. Kłobukowski, D. Górski, z klasy IV – J. Ziemkiewicz i z klasy III – K. Raniszewski. Drużyna została okrojona ze względu na możliwości dowozowe.

Do zawodów przystąpiło sześć szkół. Turniej przeprowadzono w dwóch grupach, a następnie drużyny z pierwszych miejsc rozegrały mecz o miejsca 1/2, a drużyny z drugich miejsc o miejsca ¾. Ponieważ w grupie drużyna S.P. Mysłakówko zajęła II miejsce, walczyła z drużyną z S.P. Bobrowniki o trzecie miejsce. W normalnym czasie mecz zakończył się wynikiem 0 : 0 zawodnicy na zmianę wykonywali rzuty karne. Ostatecznie po pięciu seriach przegraliśmy mecz 2 ; 3 i ostatecznie zajęliśmy IV miejsce w zawodach.

Marek Zabost

 

Zawody sportowe prowadzone są zgodnie
z regulaminami zawartymi  w Kalendarzu Imprez Sportowych.

Kolejne etapy zawodów sportowych  dla uczniów
Szkoły Podstawowej w Mysłakówku:

  • – współzawodnictwo na szczeblu Szkoły Podstawowej w Mysłakówku
  • – współzawodnictwo na szczeblu Gminy Tłuchowo
  • – współzawodnictwo na szczeblu Powiatu Lipnowskiego
  • – współzawodnictwo na szczeblu Rejonu Włocławskiego (ćwierćfinał wojewódzki)
  • – współzawodnictwo na szczeblu Województwa Kujawsko-Pomorskiego (zawody półfinałowe
    i finałowe).

Rok szkolny  2013/2014 

 Wyniki współzawodnictwa sportowego  

 szkół podstawowych powiatu lipnowskiego 

w roku szkolnym 2012/2013

Punktacja generalna

1

Punktacja w grupie dziewcząt

2

Punktacja w grupie chłopców

 3

 Rok szkolny 2013/2014

 Lipno 26.09.2013r. –  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych  chłopców na dystansie 1000m .
Jakub Grabski i Tomasz Grzywiński – klasa VI zajęli miejsca w drugiej dziesiątce.
Mateusz Wasielewski – klasa V zajął miejsce w trzeciej dziesiątce.

Lipno 26.09.2013r. –  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt na dystansie 800m .

Anita Raniszewska – klasa V ukończyła bieg na IV miejscu i  zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego –braw

4

Bydgoszcz 03.10.2014r. – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt na dystansie 800m .

Anita Raniszewska z klasy V w swoim debiucie w finale wojewódzkim została sklasyfikowana w górnej połowie zawodniczek – brawo!

Lipno 21.10.2013r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w pływaniu chłopców

Jakub Niździński z klasy IV uzyskał VI wynik w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50 m – brawo!

5

Wielgie 25.11.2013r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt.

Drużyna szkolna wystąpiła w składzie: Markuszewska Karolina, Grączewska Patrycja, Godlewska Ewelina, Kowalska Karolina, Olszewska Aldona (wszystkie z klasy VI ), Raniszewska Anita, Dzięgielewska Wiktoria, Szulska Julia, Kłobukowska Wiktoria , Olszewska Justyna, Pawłowska Katarzyna i Bukowska Agnieszka ( wszystkie z klasy V).
Do zawodów dziewczęta przygotował pan Marek Zabost.

 

6a

6b

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipno 09.01.2014r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych dziewcząt i chłopców.

Drużyna szkolna wystąpiła w następującym składzie;
pierwsza szachownica –Karol Bukowski z klasy VI
druga szachownica –Karolina Markuszewska z klasy VI
trzecia szachownica –Bartłomiej Pawłowski z klasy VI
czwarta szachownica –Anita Raniszewska z klasy V

zawodnik rezerwowy –Julia Szulska z klasy V
Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost

 

 7

 

 Rok szkolny 2012/2013 

  Lipno 20.09.2011r. –  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych  chłopców na dystansie 1000m .

Przez eliminacje gminne przebrnęli Jakub Grabski z klasy V i  Dariusz Kokoszczyński z  klasy VI. Kuba w swoim debiucie na zawodach powiatowych w biegach przełajowych sklasyfikowany został na 12 miejscu mimo nieudanego startu. Darek wystartował bardzo dobrze, bo na drugiej pozycji, ale osłabł na trasie i ostatecznie na mecie zajął 13 miejsce, tuż za Kubą Grabskim.

 Tłuchowo 05.11.2012r. – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Unihokeju dziewcząt.

Do drużyny szkolnej zakwalifikowały się:

Małgorzata Bogucka z klasy VI, Ewelina Godlewska, Patrycja Grączewska, Karolina Kowalska, Karolina Markuszewska, Aldona Olszewska – wszystkie z klasy V, Anita Raniszewska, Wiktoria Dzięgielewska, Wiktoria Kłobukowska i Julia Szulska – wszystkie z klasy IV.

Do zawodów drużynę przygotował pan Marek Zabost.

Dziewczęta odważnie zaatakowały i już na początku meczu objęły prowadzenie 1 : 0 . Przeciwniczki też nie próżnowały i pod koniec pierwszej połowy zdołały wyrównać na 1 : 1. W drugiej połowie nasze dziewczęta znów objęły prowadzenie 2 : 1, ale Tłuchowiankom sprzyjało wyjątkowe szczęście i na 20sekund przed końcen wyrównały na 2 : 2. W rzutach karnych lepsze okazały się przeciwniczki 2 : 1 i ostatecznie przegraliśmy wynikiem 3 : 4. Trochę szkoda, bo to nasze dziewczęta częściej atakowały i tylko bardzo dobra postawa bramkarki z Tłuchowa pozwoliła im wygrać mecz.

Tłuchowo 05.11.2012r. – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Unihokeju chłopców.

Do drużyny szkolnej zakwalifikowali się:
Darek Kokoszczyński, Arek Grąbczewski, Bartek Wasielewski i Bartek Żuchowski – wszyscy z klasy VI, Kuba Grabski, Kamil Kożuchowski, Bartek Pawłowski i Karol Bukowski – wszyscy z klasy V, Mateusz Wasielewski, Kacper Kwiatkowski i Tomek Nowakowski – wszyscy z klasy IV.

Do zawodów drużynę przygotował pan Marek Zabost.

Nasi chłopcy bez przerwy atakowali bramkę przeciwnika, ale przez cały mecz nie zdołali umieścić piłki w bramce i mecz w normalnym czasie zakończył się remisem 0 : 0. W rzutach karnych przegraliśmy 0 : 1 i ostatecznie takim wynikiem zakończył się cały mecz. Bardzo rzadko zdarza się, żeby tak jednostronnie przebiegał cały mecz. Dziesiątki oddanych strzałów w światło bramki przeciwnika i wszystkie wyłapane lub odbite jak nie przez bramkarza, to przez obrońców. Brakło nam recepty na umieszczenie piłki w siatce przeciwnika. Ich bramkarz okazał się lepszy niż cała nasza drużyna.

 Lipno 07.01.2013r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych dziewcząt i chłopców.

Zawody gminne wygraliśmy 4 : 0 i awansowaliśmy do zawodów powiatowych.

Drużyna szkolna wystąpiła w następującym składzie;
pierwsza szachownica – Wasielewski Bartosz z klasy VI
druga szachownica – Bukowski Karol z klasy V
trzecia szachownica –Kokoszczyński Dariusz z klasy VI
czwarta szachownica – Paulina Markuszewska z klasy V
zawodnik rezerwowy – Anita Raniszewska z klasy IV
Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost.

W pierwszej rundzie Wygraliśmy 3 : 1 z drużyną z Bobrownik. Przegrał tylko Bartek Wasielewski na pierwszej szachownicy. W drugiej rundzie przegraliśmy 1 : 3 z drużyną z Karnkowa. Tym razem wygrał tylko Darek Kokoszczyński na trzeciej szachownicy. W trzeciej – ostatniej rundzie wygraliśmy 1 : 3 z drużyną z S. P. 3 z Lipna. Tym razem też przegrał Bartek Wasielewski na pierwszej szachownicy.

Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w turnieju i zostaliśmy zaproszeni na finał wojewódzki do Bydgoszczy

 

Dyplom

   Bydgoszcz 31 stycznia 2013r. – Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych dziewcząt i chłopców

Drużyna szkolna wystąpiła w następującym składzie;
pierwsza szachownica –Bukowski Karol z klasy V
druga szachownica –Kokoszczyński Dariusz z klasy VI
trzecia szachownica –Wasielewski Bartosz z klasy VI
czwarta szachownica – Paulina Markuszewska z klasy V
zawodnik rezerwowy – Anita Raniszewska z klasy IV
Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost.

 d5

 

 Skępe 09 lutego 2013r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców

Do zawodów zakwalifikował się mistrz i wicemistrz zawodów gminnych, tj. Kokoszczyński Darek i Żuchowski Bartek.

Opiekun: Marek Zabost
d7d6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 lutego 2013r. Karnkowo – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym chłopców

Drużyna mistrzowska zawodów gminnych wystąpiła w składzie:

I rakieta – Darek Kokoszczyński z klasy VI
II rakieta – Bartosz Żuchowski z klasy VI

Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost.

d8

 07. marca 2013r. – Ćwierćfinały Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawsko- Pomorskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

Drużyna Mistrzowska Powiatu Lipnowskiego wystąpiła w składzie;

I rakieta – Darek Kokoszczyński z klasy VI
II rakieta – Bartosz Żuchowski z klasy VI

Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost.

d9

 

Rok szkolny 2011/2012

 Lipno 04.01.2012r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Szachach drużynowych dziewcząt i chłopców.

Drużyna szkolna wystąpiła w następującym składzie;
pierwsza szachownica – Hubert Blonkowski z klasy VI
druga szachownica – Robert Grąbczewski z klasy VI
trzecia szachownica – Karol Bukowski z klasy IV
czwarta szachownica – Paulina Markuszewska z klasy VI
zawodnik rezerwowy – Anita Raniszewska z klasy III
Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost

d1

Skępe 28.01.2012r.Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Turnieju Indywidualnym Tenisa Stołowego chłopców

Z naszej Szkoły po zwodach gminnych do turnieju powiatowego zakwalifikował się Kłobukowski Kacper z klasy VI.

Tenisistów przygotowywał pan Marek Zabost

d2

Skępe 04.02.2012r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Turnieju Drużynowym Tenisa Stołowego chłopców.

Drużyna szkolna wystąpiła w następującym składzie;
pierwsza rakieta – Kacper Kłobukowski z klasy VI
druga rakieta – Mariusz Lewandowski z klasy VI

Do turnieju drużynę przygotował pan Marek Zabost

d3 

Skępe 21.05.2012r. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt.

Drużyna szkolna wystąpiła w następującym składzie;
Anita Raniszewska z klasy III, Ewelina Godlewska, Patrycja Grączewska, Karolina Kowalska, Karolina Markuszewska i Aldona Olszewska – wszystkie z klasy IV.

Do zawodów drużynę przygotowywał pan Marek Zabost

Dziewczęta godnie reprezentowały szkołę na zawodach zajmując ostatecznie IV miejsce. Najwięcej punktów dla drużyny wywalczyła Anita Raniszewska z klasy III

(dyplom do dziś nie dotarł do szkoły)

Tymi zawodami zakończyliśmy międzyszkolną  rywalizację sportową w roku szkolnym 2011/2012. Na podsumowanie wyników musimy poczekać do października.

 

4. Wielgie 21.11.2011r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego. zawody Półfinałowe w unihokeju dziewcząt.
Drużyna szkolna wystąpiła w składzie:
Markuszewska Paulina – klasa VI
Bogucka Małgorzata – klasa V
Godlewska Ewelina, Grączewska Patrycja, Markuszewska Karolina, Olszewska Aldona – klasa IV
Raniszewska Anita- klasa III
Opiekun grupy: Marek Zabost

3. Wielgie 07.11.2011r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt
Drużyna szkolna wystąpiła w składzie:
Markuszewska Paulina – klasa VI
Bogucka Małgorzata – klasa V
Godlewska Ewelina, Grączewska Patrycja, Markuszewska Karolina, Olszewska Aldona – klasa IV
Raniszewska Anita- klasa III
Opiekun grupy: Marek Zabost

2. Wielgie 03.11.2011r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców.
Drużyna szkolna wystąpiła w składzie:
Blonkowski Hubert, Grąbczewski Robert,Kłobukowski Kacper,Lewandowski Mariusz – klasa VI,
Kokoszczyński Dariusz , Żuchowski Bartosz – klasa V
Grabski Jakub, Grzywiński Tomasz, Pawłowski Bartłomiej – klasa IV
Opiekun grupy: Marek Zabost

1. Lipno 20.09.2011r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych chłopców na dystansie 100m.

Przez eliminacje gminne przebrnął Dariusz Kokoszczyński – uczeń klasy V. W swoim debiucie na zawodach powiatowych w biegach przełajowych sklasyfikowany został  na 36 miejscu.
Opiekun grupy: Marek Zabost

Rok szkolny 2010/2011

Wyniki współzawodnictwa szkół podstawowych powiatu lipnowskiego w roku szkolnym 2010/2011
Punktacja generalna

Punktacja w grupie dziewcząt

Punktacja w grupie chłopców

Chronologiczny zapis

  • osiągnięć sportowych naszych uczniów uczestniczących w zawodach powiatowych , rejonowych i wojewódzkich

 

15.  Skępe 02.04.2011r. – II i III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnym turnieju tenisa stołowego chłopców.

  • Popławski Sebastian – II miejsce – uczeń klasy VI
  • Markuszewski Radosław – III miejsce – uczeń klasy VI

Opiekun grupy: Marek Zabost

14. Kowal 17.03.2011r. – III miejsce Ćwierćfinale Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawsko-Pomorskiego w mini koszykówce

Drużyna w składzie: Guba Damian, Popławski Sebastian, Markuszewski Radosław, Kłobukowski Kacper, Serwach Maciej, Kokoszczyński Dariusz, Raniszewski Kamil, Krzemiński Piotr, Raniszewski Jacek, Żuchowski Bartosz, Lewandowski Mariusz, Blonkowski Hubert

Opiekun grupy: Marek Zabost

13. Bydgoszcz 09.03.2011r. – XIV miejsce w Finale Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

Drużyna w składzie: Popławski Sebastian, Markuszewski Radosław, Raniszewski Kamil, Markuszewska Paulina, Raniszewska Anita

Opiekun grupy: Marek Zabost

12. Lipno 04.03.2011r. – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców

Drużyna w składzie: Guba Damian, Warsicki Witold, Popławski Sebastian, Markuszewski Radosław, Kłobukowski Kacper, Serwach Maciej, Kokoszczyński Dariusz, Raniszewski Kamil, Krzemiński Piotr,  Raniszewski Kamil, Gąbczewski Robert, Żuchowski Bartosz

Opiekun grupy: Marek Zabost

11. Lipno 25.02.2011r. – II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

Drużyna w składzie: Popławski Sebastian, Markuszewski Radosław, Raniszewski Kamil, Markuszewska Paulina, Raniszewska Anita

Opiekun grupy: Marek Zabost

10. Ciechocinek 21.02.2011r. – IV miejsce w Ćwierćfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Drużyna w składzie: Guba Damian, Popławski Sebastian, Raniszewski Kamil, Serwach Maciej, Markuszewski  Radosław, Raniszewski Jacek, Kłobukowski Kacper, Warsicki Witold, Krzemiński Piotr, Kokoszczyński Dariusz

Opiekun grupy: Marek Zabost

9. Lipno 19.01.2011r. – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej mini siatkówki chłopców

Drużyna w składzie: Guba Damian, Wasicki Witold, Popławski Sebastian, Markuszewski Radosław, Kłobukowski Kacper, Serwach Maciej, Kokoszczyński Dariusz, Raniszewski Kamil, Krzemiński Piotr, Raniszewski Jacek

Opiekun grupy: Marek Zabost

8. Włocławek  18.11.2010r. – III miejsce w Półfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawko-Pomorskiego w tenisie stołowym chłopców

  • Popławski Sebastian  – pierwsza rakieta
  • Serwach Maciej              – druga rakieta

Opiekun grupy: Marek Zabost

7. Ciechocinek 15.11.1010r. – III miejsce w Półfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Kujawko-Pomorskiego w unihokeju chłopców

Drużyna w składzie: Guba Damian, Popławski Sebastian, Raniszewski Kamil, Serwach Maciej, Markuszewski  Radosław, Raniszewski Jacek, Kłobukowski Kacper, Warsicki Witold, Krzemiński Piotr, Kokoszczyński Dariusz

Opiekun grupy: Marek Zabost

 

6. Włocławek 08.11.2010r. –  I miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkim Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców

  • Popławski Sebastian  – pierwsza rakieta
  • Serwach Maciej            – druga rakieta

Opiekun grupy: Marek Zabost

5. Wielgie 05.11.2010r. – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej
w unihokeju chłopców

Drużyna w składzie: Guba Damian, Popławski Sebastian, Raniszewski Kamil, Serwach Maciej, Markuszewski  Radosław, Raniszewski Jacek, Kłobukowski Kacper, Warsicki Witold, Krzemiński Piotr, Kokoszczyński Dariusz

Opiekun grupy: Marek Zabost

4. Wielgie 04.11.2010r. – III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

Drużyna w składzie: Paulina Markuszewska, Paulina Przymirska, Anna Nejman, Angelika Kossakowska, Patrycja Guzek, Anna Ziemińska, Karolina Markuszewska i Karolina Paćkowska

Opiekun drużyny – Marek Zabost

3. Skępe 30.10.2010r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w drużynowym tenisie stołowym chłopców

Drużyna w składzie:  Sebastian Popławski, Radosław Markuszewski

Opiekun drużyny – Marek Zabost

2. Lipno 23.09.2010r. –  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w indywidualnych biegach przełajowych  chłopców
na dystansie 1000m

  • Popławski Sebastian – uczeń klasy VI zajął 17 miejsce na 59 startujących.
  • Raniszewski Jacek  – uczeń klasy VI zajął 22 miejsce na 59 uczestników zawodów

Opiekun grupy: Marek Zabost

1. Lipno 23.09.2010r. – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
na dystansie 800m

Markuszewska Paulina – uczennica klasy V zajęła 36 miejsce na 57 uczestniczek zawodów

Opiekun grupy: Marek Zabost

Dodane przez: Grażyna Moreńska | data publikacji: Marzec 28, 2011

Kalendarz 2017

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Galeria

Archiwum

Tagi


Kontakt:
spmyslakowko@wp.pl
tel. 54 287 62 92
Tworzenie stron www - Best Marketing
goedkope voetbalshirts kopenbasketball trikotsfotballdrakterbasketbal kleding kopenbasketball trøye NBA