Dziś jest 30.04.2017

Uczniowie

 

Oddział przedszkolny – wychowawca  Beata Żuchowska

    1.  Grączewska Nadia
    2.  Kalinowski Kacper Igor
    3. Lewandowska Natalia
    4. Błażajewicz Damian 
    5. Jankowska Zuzanna
    6. Paźniewska Julia
    7. Rosińska Julia
    8. Żuchowska Lena
    9. Jankowski Michał
    10. Kościesza Maja
    11. Kowalski Dariusz
    12. Podolski Aleksander Dawid
    13. Smoliński Kacper

 

ODDZIAŁ PRZED

Klasa I – wychowawca Mariola Zbrożek

    1. 1. Blonkowski Wiktor 
    2. 2. Gajewski Hubert
    3. 3. Jankowska Zuzanna Nikola
    4. 4. Leszczyńska Malwina
    5. 5. Lisiecki Artur
    6. 6. Pawłowska Dominika
    7. 7. Pawłowska Martyna
    8. 8. Pietrzak Michał
    9. 9. Wojnowski Oskar
    10. 10. Żołnowska  Kinga

 

gr kl I 9+1

Klasa II – wychowawca  Grażyna Moreńska

1. Grąbczewski Jakub
2. Kościesza Bartłomiej
3. Krzemiński Kacper
4. Książkowski Dariusz
5. Kuczmarski Franciszek
6. Małkiewicz Iga
7. Meller Jakub
8. Pietrzak Bartosz
9. Rosiński Kamil Mateusz
10. Siecińska Roksana
11. Sieciński Jakub
12. Wojnowski Marcel

 

gr kl II -8+1

Klasa III – wychowawca Aldona Niździńska


1. Grzelak Oliwier
2. Jankiewicz Oliwia
3. Kłys Angelika
5. Kruszewska Amelia
6. Kruszewska Nikola
7. Kuczmarska Wiktoria
8. Kuta Anna
9. Mański Oskar
10. Paczkowska Marianna
11. Raniszewska Dominika
12. Wilk Oliwier
13. Ziemkiewicz Wioletta
14. Żołnowski Sebastian
15. Żuchowski Adrian

 

KL III 8+1

Klasa IV – wychowawca   Anna Tłuchowska
1. Kalinowska Wiktoria
2. Kłys Wiktoria
3. Kokoszczyńska Łucja
4. Kokoszczyńska Oliwia Aleksandra
5. Kowalski Dawid
6. Krzemińska Martyna
7. Lewandowska Martyna
8. Małkiewicz Weronika
9. Mańska Nikola
10. Nejman Nikola
11. Popławska Oliwia
12. Przymirska Gabriela
13. Raniszewski Kacper
14. Serwach Jakub
15. Szulska Pola
16. Wasielewska Dominika
17. Witkowski Patryk
18. Ziemkiewicz Szymon

 

KL IV 16+1

Klasa V – wychowawca  Urszula Winnicka
1. Dzięgielewska Olga
2. Gajewski Sebastian
3. Godlewska Martyna
4. Górski Paweł
5. Kożuchowska Małgorzata
6. Nejman Sebastian
7. Rajkiewicz Klaudia
8. Rakowska  Klaudia
9. Raniszewska Paulina
10. Sobociński Mateusz
11. Sudrawska Monika
12. Waszkowska Kinga
13. Wiśniewski Marcin
14. Ziemkiewicz Jakub
15. Żuchowska Oliwia

 

kl V -8+1

Klasa VI- wychowawca  Edyta Kraszewska – Pszczoła 


1. Barabasz Natalia
2. Godlewski Szymon
3. Górski Dariusz
4. Grąbczewski Mateusz
5. Kłobukowski Krystian
6. Krzemiński Jakub
7. Lewandowska Patrycja
8. Lisiecki Wiktor
9. Markuszewska Monika
10. Michalski Adam
11. Nowakowska Joanna
12. Rygielska Julia
13. Wasielewski Radosław
14. Ziemkiewicz Maria Patrycja

 

KL VI-12+1

Absolwenci 2016


1. Blonkowska Malwina
2. Gajewski Szymon
3. Godlewski Patryk
4. Kłobukowski Łukasz
5. Kowalski Kamil
6. Kożuchowska Aleksandra
7. Lisiecki Dominik
8. Mrowicki Szymon
9. Niździński Jakub
10.
Smoliński Krystian
11. Suski Kamil

 KL V

 

 

 

 

 

 

Absolwenci 2015


1. Bukowska Agnieszka
2. Dzięgielewska Wiktoria
3. Gajewski Patryk
4. Kłobukowska Wiktoria
5. Krzemiński Damian
6. Kwiatkowski Kacper
7. Lisiecki Mateusz
8. Nowakowski Tomasz
9. Olszewska Justyna
10. Pawłowska Katarzyna
11. Raniszewska Anita
12. Szulska Julia
13. Wasielewski Mateusz

KL VI

Dodane przez: Grażyna Moreńska | data publikacji: Marzec 29, 2011

Kalendarz 2017

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Galeria

Archiwum

Tagi


Kontakt:
spmyslakowko@wp.pl
tel. 54 287 62 92
Tworzenie stron www - Best Marketing